Smart Logistics

System logistyki Riders zapewni Twoim przesyłkom elastyczne i ekonomiczne rozwiązania logistyczne w transporcie drogowym oraz powietrznym w połączeniu z zaawansowanymi systemami IT.

SMART LOGISTICS to elastyczny i wielofunkcyjny proces logistyki Riders wykorzystujący dostępne rozwiązania oferowane przez rynek transportu i logistyki w połączeniu z zaawansowanymi systemami IT.

W segmencie przesyłek lokalnych w zakorkowanych aglomeracjach system wykorzystuje grupę Kurierów rowerowych w połączeniu z transportem paczek i dużych ładunków realizowanych przez Kurierów samochodowych.

W segmencie przesyłek krajowych system wykorzystuje połączenia drogowe dla dystrybucji paczek, palet oraz większych ładunków, a dla pilnych przesyłek dostępne linie kolejowe na wielu kierunkach krajowych gwarantujące dostawy w dniu nadania Same Day.

W segmencie przesyłek międzynarodowych system wykorzystuje międzynarodowy transport drogowy dedykowany dla ekonomicznych paczek, a dla pilnych i priorytetowych przesyłek wykorzystywany jest system lotniczy zapewniający dostawy Next Day w największych ośrodkach Unii Europejskiej.

Przesyłki miejskie

Przesyłki
krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne