Riders Przesyłki kurierskie – Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w świadczeniu usług kurierskich i logistycznych, a nasze działania koncentrujemy na terminowej dystrybucji przesyłek i towarów.     
     
Od początku istnienia rozwijamy usługi logistyczne kierowane do sektora biznesowego i dynamicznie rozwijającego się sektora e-commerce. Podstawowym celem jaki sobie stawiamy jest ciągłe dostosowywanie naszej oferty do nowych wymagań rynku – wspólnie znajdziemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.
     
Dzięki wykorzystaniu w naszej organizacji nowoczesnych technologii i zaawansowanych systemów informatycznych w pełni kontrolujemy proces realizacji usług oraz dystrybucji towarów, zarządzamy przepływem informacji zapewniając najwyższą dbałość o bezpieczeństwo i poufność Twoich przesyłek.  

W naszej ofercie znajdziesz następujące produkty i usługi: 

  • usługi kurierskie lokalne na terenie Warszawy i okolic
  • usługi kurierskie krajowe na terenie Polski
  • usługi kurierskie międzynarodowe lotnicze i drogowe
  • dystrybucja towarów dla sektora e-commerce
  • magazynowanie, konfekcjonowanie i inne.

   
Misją Riders jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług poprzez tworzenie oraz wdrażanie kompleksowych rozwiązań kurierskich i transportowych w codziennej logistyce.


Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

SMART LOGISTICS

Z początkiem roku 2021 roku poszerzyliśmy ofertę usług o przesyłki paletowe z wykorzystaniem pojazdów ciężarowych typu kontener wyposażonych w windy towarowe w systemie dostaw burt/burta. Usługi ciężarowe zapewniły Klientom usprawnienie procesów związanych z usługą dystrybucją towarów na terenie województwa mazowieckiego w systemie SameDay oraz na terenie pozostałych miast Polski w systemie NextDay.

W kwietniu 2014 roku zakończone zostały prace projektowe i nastąpiło uruchomienie aplikacji Riders Online, która zapewniła Klientom usprawnienie procesów związanych z usługą kurierską, dystrybucją towarów i pełną kontrolą nadawanych przesyłek. Aplikacja umożliwia zamawianie kuriera on-line, śledzenie statusów przesyłek, dostęp do zestawień usług i Faktur VAT oraz zapewnia integrację systemów dla użytkowników np. Allegro i innych.

Pod koniec 2013 roku spółka Riders Express przeprowadziła odważny rebranding wizerunku polegający na zmianie kolorystyki i logo marki. Nasza dbałość o wizerunek oraz nieustanne podnoszenie standardów obsługi jest ważne nie tylko dla naszej organizacji, ale przede wszystkim istotne podczas codziennej reprezentacji naszych Klientów.

W lutym 2012 roku Riders Express Sp. z o.o. wykorzystując własny system logistyczny oraz współpracę z międzynarodowymi operatorami logistycznymi, wprowadziła alternatywną dla międzynarodowych przesyłek lotniczych, ofertę drogowych-międzynarodowych usług kurierskich. Nowy produkt umożliwił Klientom dystrybucję przesyłek i towarów w ekonomicznym systemie drogowym realizowanym na terenie Europy.

Riders rozpoczął działalność w 1999 roku jako jeden z pierwszych podmiotów na rynku pocztowym oferujący Klientom usługi kurierskie na terenie Warszawy i okolic. W kolejnych latach działalności rozpoczęliśmy inwestycje w rozwój nowych produktów i usług z wykorzystaniem technologii GPRS i GPS, dzięki którym zapewniliśmy naszym Klientom terminową i bezpieczną dystrybucję przesyłek.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expressowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne