Przesyłki kurierskie międzynarodowe

Serwis międzynarodowy firmy kurierskiej Riders obejmuje logistykę lotniczą i drogową o zasięgu globalnym – działamy na terenie Europy i całego świata. W procesie dystrybucji korzystamy z międzynarodowych sieci operatorów kurierskich oraz logistycznych, dzięki czemu możemy zagwarantować także wyjątkowo konkurencyjne tanie przesyłki zagraniczne.

Nowoczesne usługi kurierskie międzynarodowe

D

ystrybucja przesyłek międzynarodowych to zbiorczy transport towarów wykorzystujący zaplanowany system stałych połączeń lotniczych i tras drogowych na terenie krajów Unii Europejskiej. Logistyka międzynarodowa Riders wspierana jest przez integrację nowoczesnych systemów informatycznych, dzięki którym otrzymujemy – a także nasi Klienci – zaawansowane narzędzia zapewniające pełną kontrolę nad terminowym procesem dystrybucji towarów, kompleksowy przepływ informacji o usługach i bezpieczeństwo doręczanych przesyłek.

Szybkie przesyłki zagraniczne

W

ykorzystanie zaplanowanej sieci połączeń na terenie całej Europy i Świata sprawia, że transport pomiędzy państwami odbywa się w nocy, a doręczenie przesyłek do odbiorców może rozpocząć się już następnego dnia po nadaniu. Całkowity czas realizacji priorytetowych przesyłek zagranicznych drogą lotniczą wynosi 24h.

Tanie przesyłki międzynarodowe – Riders

W

przypadku niestandardowych potrzeb i oczekiwań oferujemy usługi specjalne – tanie przesyłki międzynarodowe z gwarantowanym terminem dostaw, gdy podstawowym wymaganiem jest cena.

Co oferujemy?

N

asze podstawowe usługi, jeśli chodzi o przesyłki kurierskie zagraniczne, to m.in.:

  • Economic > usługa drogowa w krajach UE z czasem realizacji 2-5 dni,
  • Standard > usługa lotnicza w krajach UE z czasem realizacji Next Day lub 2 dni,
  • Express 12:00 > usługa lotnicza w krajach UE z czasem realizacji Next Day do godz. 12:00,
  • Express 9:00 > usługa lotnicza w krajach UE z czasem realizacji Next Day do godz. 9:00.

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.