Przesyłki kurierskie międzynarodowe

Serwis międzynarodowy firmy kurierskiej Riders obejmuje logistykę lotniczą i drogową o zasięgu globalnym – działamy na terenie Europy i całego świata. W procesie dystrybucji korzystamy z międzynarodowych sieci operatorów kurierskich oraz logistycznych, dzięki czemu możemy zagwarantować także wyjątkowo konkurencyjne tanie przesyłki zagraniczne.

Nowoczesne usługi kurierskie międzynarodowe

D

ystrybucja przesyłek międzynarodowych to zbiorczy transport towarów wykorzystujący zaplanowany system stałych połączeń lotniczych i tras drogowych na terenie krajów Unii Europejskiej. Logistyka międzynarodowa Riders wspierana jest przez integrację nowoczesnych systemów informatycznych, dzięki którym otrzymujemy – a także nasi Klienci – zaawansowane narzędzia zapewniające pełną kontrolę nad terminowym procesem dystrybucji towarów, kompleksowy przepływ informacji o usługach i bezpieczeństwo doręczanych przesyłek.

Szybkie przesyłki zagraniczne

W

ykorzystanie zaplanowanej sieci połączeń na terenie całej Europy i Świata sprawia, że transport pomiędzy państwami odbywa się w nocy, a doręczenie przesyłek do odbiorców może rozpocząć się już następnego dnia po nadaniu. Całkowity czas realizacji priorytetowych przesyłek zagranicznych drogą lotniczą wynosi 24h.

Tanie przesyłki międzynarodowe – Riders

W

przypadku niestandardowych potrzeb i oczekiwań oferujemy usługi specjalne – tanie przesyłki międzynarodowe z gwarantowanym terminem dostaw, gdy podstawowym wymaganiem jest cena.

Co oferujemy?

N

asze podstawowe usługi, jeśli chodzi o przesyłki kurierskie zagraniczne, to m.in.:

  • Economic > usługa drogowa w krajach UE z czasem realizacji 2-5 dni,
  • Standard > usługa lotnicza w krajach UE z czasem realizacji Next Day lub 2 dni,
  • Express 12:00 > usługa lotnicza w krajach UE z czasem realizacji Next Day do godz. 12:00,
  • Express 9:00 > usługa lotnicza w krajach UE z czasem realizacji Next Day do godz. 9:00.

Poznaj międzynarodowe przesyłki kurierskie w Riders

Żyjemy w świecie, który umożliwia łatwe przemieszczanie się z jednego miejsca w drugie, ale także ułatwia nam przepływ towarów między granicami. Jesteśmy także przyzwyczajeni, że bez trudu możemy nabywać przedmioty z zagranicy, ale także tam je wysyłać. To między innymi dlatego przesyłki kurierskie zagraniczne cieszą się dużym powodzeniem. Inny powód jest związany z faktem, że wiele osób pracuje – na stałe lub tymczasowo – zagranicą. Przesyłki międzynarodowe to zatem sposób, aby wysłać naszym bliskim prezent, ulubione łakocie lub inne przedmioty, których potrzebują.

Przesyłka zagraniczna - do jakich krajów mogę ją wysłać?

Firma Riders działa globalnie. Oznacza to, że wysyłamy przesyłki kurierskie międzynarodowe zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Bez względu na to, czy paczka będzie zaadresowana do Niemiec, Francji czy USA – zajmiemy się jej bezpiecznym dostarczeniem. Sprawia to, że bez przeszkód nasi klienci mogą nadawać przesyłki kurierskie zagraniczne bez terytorialnych ograniczeń. Jeśli więc masz znajomych, rodzinę lub kontrahentów za granicą lub chcesz mieć możliwość wysłania swoich produktów na cały świat, będziemy dla Ciebie sprawdzonym i bezpiecznym partnerem, który dotrzymuje terminów.

Ile trwa dostarczenie przesyłki zagranicznej?

Na przykładzie krajów w Unii Europejskiej możemy określić, ile czasu może zająć dostawa. Wpływ na to ma m.in. to, czy przesyłka będzie podróżować transportem drogowym czy lotniczym. Przesyłki kurierskie międzynarodowe dostarczamy dzięki sprawnej logistyce międzynarodowej Riders i wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad terminową dostawą przesyłek za granicę – dostawa za pomocą transportu lotniczego jest możliwa już następnego dnia o godzinie 9:00. W przypadku ekonomicznej przesyłki drogą lądową dostawa trwa od 2 do 5 dni.

Ile to kosztuje? Przesyłki kurierskie zagraniczne - cennik

Jeśli interesują Cię tanie przesyłki międzynarodowe, koniecznie sprawdź naszą stronę. Znajdziesz tam cennik podzielony na dwie sekcje: import i eksport. Tanie przesyłki zagraniczne nie są standardem. Często należy liczyć się z wysokimi opłatami. W Riders dokładamy wszelkich starań, aby oferowane usługi były w atrakcyjnych cenach, nie tracąc przy tym na jakości. Jeśli planujesz międzynarodowe przesyłki zagraniczne, cennik na naszej stronie z pewnością pozwoli Ci oszacować koszty. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście – do owocnej współpracy!

Opłata paliwowa

Wysokość opłaty paliwowej wprowadzona przez Riders Express Sp. z o.o. dla usług świadczonych w serwisie krajowym i międzynarodowym: sprawdź aktualną wysokość opłaty.

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.