Przesyłki międzynarodowe

Serwis międzynarodowy to system logistyki lotniczej i drogowej o zasięgu globalnym, wykorzystujący w procesie dystrybucji sieć międzynarodowych operatorów kurierskich oraz logistycznych na terenie Europy i całego świata.

Nasze usługi kurierskie międzynarodowe

S

ystem logistyki międzynarodowej Riders wspierany jest przez integrację systemów informatycznych, dzięki którym otrzymujemy wraz Klientami zaawansowane narzędzia, pełną kontrolę nad terminowym procesem dystrybucji towarów, pełny przepływ informacji o usługach i bezpieczeństwo doręczanych przesyłek. System dystrybucji przesyłek międzynarodowych to zbiorczy transport towarów wykorzystujący zaplanowany system stałych połączeń lotniczych i tras drogowych na terenie krajów Uni Europejskiej. Dzięki wykorzystaniu zaplanowanej sieci połączeń na terenie całej Europy i Świata, transport pomiędzy państwami odbywa się w nocy, a realizacja procesu dystrybucji przesyłek do Odbiorców może rozpocząć się następnego dnia po nadaniu. Całkowity czas realizacji priorytetowych usług międzynarodowych drogą lotniczą wynosi 24h, a w przypadku Twoich niestandardowych potrzeb i oczekiwań oferujemy usługi specjalne z gwarantowanym terminem dostaw lub usług w trybie ekonomicznym gdy podstawowym wymaganiem jest cena.
Podstawowe usługi w serwisie międzynarodowym to m.in.:

  • Economic > usługa drogowa czas realizacji kraje UE 2 dni/5 dni
  • Standard > usługa lotnicza czas realizacji kraje UE Next Day lub 2 dni
  • Express 12:00 > usługa lotnicza czas realizacji kraje UE Next Day 12:00
  • Express 9:00 > usługa lotnicza czas realizacji kraje UE Next Day 9:00

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.