Przesyłki kurierskie krajowe w Riders

Przesyłki kurierskie krajowe realizujemy w ramach logistyki drogowej na terenie całego kraju. Nasze usługi świadczymy w systemie całodobowym, z wykorzystaniem oddziałów regionalnych oraz partnerów lokalnych w miastach wojewódzkich. Dzięki szeroko zakrojonej współpracy możemy zaoferować tanie przesyłki kurierskie krajowe wyróżniające się zachowaniem najwyższych standardów.

Dystrybucja wspierana informatycznie

Serwis krajowy Riders wspierany jest przez zaawansowane systemy informatyczne, dzięki którym możemy korzystać z nowoczesnych narzędzi, gwarantujących nam, a także naszym Klientom, pełną kontrolę nad terminową dystrybucją towarów oraz kompletny przepływ informacji na temat wykonywanych usług, co zwiększa bezpieczeństwo doręczanych przesyłek.

Szybkie przesyłki kurierskie

W zależności od Twoich potrzeb świadczymy usługi specjalne z gwarantowanym terminem dostaw Next Day. Wskutek stałej sieci połączeń drogowych pomiędzy miastami na terenie kraju, transport paczek i towarów realizowany jest w nocy, a dystrybucja przesyłek do adresatów jest możliwa już kolejnego dnia rano. Gdy podstawowym kryterium jest cena, np. w segmencie e-commerce, oferujemy przesyłki ekonomiczne z czasem dostawy 48 h. Doręczamy również przesyłki nietypowe o specyficznym kształcie czy wymiarach.

Co oferujemy?

Podstawowe usługi krajowe to m.in.:

  • Standard > czas realizacji usługi na terenie kraju: Next Day,
  • Express 12:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 12:00,
  • Express 10:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 10:00,
  • Express 9:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 9:00.

Jeśli interesuje Cię przesyłka zagraniczna, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – realizujemy także międzynarodowe przesyłki kurierskie. Podobnie jak w przypadku doręczeń krajowych, zapewniamy szybką dystrybucję i atrakcyjne ceny. Gdy chodzi o przesyłki kurierskie zagraniczne, cennik znajdziesz w dedykowanej zakładce na naszej stronie.

Przesyłki kurierskie krajowe? Skorzystaj z usług Riders!

Współcześnie wielu Polaków korzysta z usług kurierskich na terenie kraju, wybierając ten sposób, aby szybko i bezpiecznie doręczyć przesyłkę z jednego miasta do drugiego. Dużym powodzeniem cieszą się szybkie przesyłki kurierskie, ponieważ z reguły nadawcom zależy bardzo na czasie. To, na co nasi klienci zwracają uwagę to jakość dostawy, jej szybkość, a także cena.

Przesyłki kurierskie krajowe - oferta Riders

W naszej ofercie znajdziesz przesyłki różnego typu, realizujemy także przesyłki nietypowe. W zależności od tego, jak duża jest Twoja przesyłka – chodzi tu o jej wagę, nie gabaryty, a także czas, w jakim przesyłka ma zostać doręczona, możesz zdecydować się na przesyłki kurierskie krajowe w kilku wariantach. Jak szybko możesz spodziewać się doręczenia? W najszybszym wariancie – do godziny 9:00 dnia następnego. Najdłużej trwa dostawa przesyłki ekonomicznej, jednak i tak jest to następny dzień.

Za pośrednictwem naszej firmy wysłać możesz różnorakie przedmioty – pod warunkiem, że nie są one prawnie zakazane albo wyłączone z przewozu. Ich kształt i rozmiar nie ma znaczenia, wysyłamy także przesyłki nietypowe. Warto dodać, że nie tylko realizujemy obsługę paczek, oferujemy Ci także wysyłkę korespondencji, która musi dotrzeć pod wskazany adres w wybranym przez Ciebie terminie. Gwarantujemy przy tym bezpieczne jej doręczenie.

Jak wybrać dobrą firmę kurierską, realizującą tanie przesyłki kurierskie?

Na rynku działa wielu przewoźników i w związku z tym jest wiele firm, które realizują przesyłki kurierskie krajowe. Nieraz wyszukanie odpowiedniej firmy, to znaczy takiej, która zadba o terminową i bezpieczną dostawę, a przy tym będzie w atrakcyjnej cenie, trwa dużo czasu. Warto zdać się na doświadczoną firmę, taką jak Riders, która cieszy się przy tym bardzo dobrymi opiniami wśród swoich klientów. Nasi Klienci podkreślają, że cenią nas za terminowość – monitorujemy drogę przesyłki i dbamy o dostawę na czas dzięki innowacyjnym rozwiązaniom IT, z jakich korzystamy. Dodatkowo wykorzystujemy różne środki transportu, aby Twoja paczka dotarła na czas.

Szybkie przesyłki kurierskie - ile to kosztuje?

Jeśli chodzi o tanie przesyłki kurierskie krajowe, to jesteśmy w stanie zapewnić Cię, że oferujemy atrakcyjne ceny, które nie wpływają w żadnym wypadku na obniżenie jakości usług. Dbamy o to, by dobra cena i dobra jakość szły ze sobą w parze. Zapoznaj się z naszym cennikiem, a zobaczysz, jak prezentują się koszty związane z nadaniem przesyłki kurierskiej krajowej za naszym pośrednictwem. Zapraszamy do współpracy!

Opłata paliwowa

Wysokość opłaty paliwowej wprowadzona przez Riders Express Sp. z o.o. dla usług świadczonych w serwisie krajowym i międzynarodowym: sprawdź aktualną wysokość opłaty.

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.