Przesyłki krajowe

Serwis Krajowy to system logistyki drogowej realizowany na terenie całego kraju w systemie całodobowym z wykorzystaniem oddziałów regionalnych oraz partnerów lokalnych w miastach wojewódzkich.

Nasze usługi

S

erwis krajowy Riders wspierany jest przez zaawansowane systemy informatyczne, dzięki którym otrzymujemy wraz z Klientami zaawansowane narzędzia, pełną kontrolę nad terminowym procesem dystrybucji towarów oraz kompletny przepływ informacji o usługach, zwiększając bezpieczeństwo doręczanych przesyłek. W zależności od Twoich potrzeb oferujemy usługi specjalne z gwarantowanym terminem dostaw Next Day lub usługi w trybie ekonomicznym 48 h gdy podstawowym wymaganiem jest cena np. w segmencie e-commerce. Dzięki planowanej i stałej sieci połączeń drogowych pomiędzy miastami na terenie kraju, transport paczek i towarów odbywa się w nocy, a realizacja procesu dystrybucji przesyłek do adresatów może rozpocząć się następnego dnia rano. Podstawowe usługi w Serwisie Krajowym to m.in.:

  • Standard > czas realizacji usługi na terenie kraju Next Day
  • Express 12:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 12:00
  • Express 10:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 10:00
  • Express 9:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 9:00

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.