Przesyłki krajowe

Przesyłki kurierskie krajowe realizujemy w ramach logistyki drogowej na terenie całego kraju. Nasze usługi świadczymy w systemie całodobowym, z wykorzystaniem oddziałów regionalnych oraz partnerów lokalnych w miastach wojewódzkich. Dzięki szeroko zakrojonej współpracy możemy zaoferować tanie przesyłki kurierskie krajowe wyróżniające się zachowaniem najwyższych standardów.

Dystrybucja wspierana informatycznie

S

erwis krajowy Riders wspierany jest przez zaawansowane systemy informatyczne, dzięki którym możemy korzystać z nowoczesnych narzędzi, gwarantujących nam, a także naszym Klientom, pełną kontrolę nad terminową dystrybucją towarów oraz kompletny przepływ informacji na temat wykonywanych usług, co zwiększa bezpieczeństwo doręczanych przesyłek.

Szybkie przesyłki kurierskie

W

zależności od Twoich potrzeb świadczymy usługi specjalne z gwarantowanym terminem dostaw Next Day. Wskutek stałej sieci połączeń drogowych pomiędzy miastami na terenie kraju, transport paczek i towarów realizowany jest w nocy, a dystrybucja przesyłek do adresatów jest możliwa już kolejnego dnia rano. Gdy podstawowym kryterium jest cena, np. w segmencie e-commerce, oferujemy przesyłki ekonomiczne z czasem dostawy 48 h. Doręczamy również przesyłki nietypowe o specyficznym kształcie czy wymiarach.

Co oferujemy?

P

odstawowe usługi krajowe to m.in.:

  • Standard > czas realizacji usługi na terenie kraju: Next Day,
  • Express 12:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 12:00,
  • Express 10:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 10:00,
  • Express 9:00 > czas realizacji usługi na terenie kraju do godz. 9:00.

J

eśli interesuje Cię przesyłka zagraniczna, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – realizujemy także międzynarodowe przesyłki kurierskie. Podobnie jak w przypadku doręczeń krajowych, zapewniamy szybką dystrybucję i atrakcyjne ceny. Gdy chodzi o przesyłki kurierskie zagraniczne, cennik znajdziesz w dedykowanej zakładce na naszej stronie.

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.