Przesyłki miejskie – najtańszy kurier Warszawa

Serwis Miejski Riders to system logistyki lokalnej realizowany na terenie miasta Warszawa i województwa mazowieckiego, wykorzystujący – w zależności od rozmiarów oraz wagi paczek – różnorodne środki transportu, m.in. rowery, skutery, samochody, ciężarówki.

Nowoczesna firma kurierska

Segment dostaw miejskich to wymagający obszar logistyki, który charakteryzuje się bardzo krótkim czasem realizacji usług oraz wysoką dynamiką zmian i zdarzeń podczas doręczenia przesyłek – szczególnie w zakorkowanych centrach miast. Rolą firmy kurierskiej jest takie zaplanowanie procesu, aby każda przesyłka ekspresowa czy ekonomiczna dotarła do odbiorcy o ustalonej porze, bez względu na okoliczności.
Firma Riders wykorzystuje narzędzia IT, usprawniając zarządzanie flotą pojazdów (system GPS), koordynację systemu dystrybucji (transmisja danych GPRS), mobilne terminale kurierów PDA oraz zaawansowany system operacyjny – w ten sposób tworzymy nowoczesne rozwiązania w logistyce, podnosząc jakość oferowanych usług.

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa

Jeśli interesuje Cię tania przesyłka, Warszawa to miasto, w którym oferujemy wyjątkowo niskie ceny. Dzięki naszemu doświadczeniu w logistyce, rozbudowanej flocie, a także rozwiniętej sieci połączeń możemy optymalizować proces dystrybucji, oferując tym samym tanie wysyłki kurierskie. Możesz zapoznać się z cenami na przesyłki kurierskie, cennik znajduje się na dole strony. W przypadku gdy rozważasz nadanie nietypowej przesyłki, indywidualna wycena, którą dla Ciebie sporządzimy, pozwoli poznać Ci jej koszty.

Co oferujemy?

Poniżej prezentujemy ofertę przesyłek lokalnych Riders, realizowanych w granicach miasta i województwa mazowieckiego, wraz z Cennikiem oraz charakterystyką świadczonych usług. Podstawowe usługi miejskie to m.in.:

  • Economic > czas realizacji usługi: Same Day 5 h / Next Day 12:00,
  • Standard > czas realizacji usługi: 3 h,
  • Express > czas realizacji usługi: 2 h,
  • Super Express > czas realizacji usługi: „direct”.

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa - Riders

Dostarczanie przesyłek na terenie dużego miasta to usługa, której potrzebują zarówno indywidualni klienci, jak i firmy różnego rodzaju. Nieraz zdarza się, że szybko trzeba coś komuś doręczyć, np. ważny dokument, zapomniany przedmiot lub coś, co jest w danej chwili potrzebne w innej, nieraz odległej części miasta i przesyłka ekspresowa ratuje sytuację. Dodatkowo należy pamiętać, że Warszawa to aglomeracja i skorzystanie z usługi kurierskiej to duża oszczędność czasu. Gdybyśmy sami mieli coś zawieźć, musimy przecież wrócić, co w godzinach szczytu potrafi zająć nieraz ponad godzinę.

Przesyłki Warszawa - rozwiązanie dla Ciebie

Oferta naszej firmy pozwala dostarczyć przesyłkę na terenie Warszawy i jej okolic przy wykorzystaniu różnych środków transportu. Korzystamy z rowerów, skuterów, samochodów różnego rodzaju, aby szybko dowieźć to, na czym Ci zależy, w wyznaczone miejsce. To, na czym bardzo nam zależy, to wysoka jakość świadczonych usług, dlatego dbamy o to, by doręczać przesyłki terminowo, a pomagają nam w tym nowoczesne rozwiązania IT.

Przesyłka Warszawa - jak szybko może być dostarczona?

W naszej ofercie posiadamy kilka wariantów usługi. Jeśli interesuje Cię przesyłka ekspresowa, dostarczymy ją na bieżąco. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz od razu przesłać daną paczkę w inne miejsce w stolicy. Jeśli nie zależy Ci tak bardzo na czasie, oferujemy Ci przesyłki standardowe i ekonomiczne – doręczamy je odpowiednio w 3 i 5 godzin.

Tanie wysyłki kurierskie? Tylko z Riders

Wiemy, że nierzadko czynnikiem decydującym o skorzystaniu z daniej usługi jest jej cena. Dla nas ważne jest, aby – oferując tanie wysyłki w Warszawie – zachowywać wysoką jakość obsługi. Nie rezygnując z tej jakości, jesteśmy jednak w stanie zapewnić Ci atrakcyjne ceny. Nasza firma określana jest często mianem: najtańszy kurier w Warszawie – nie bez powodu. Gdy klienci wyszukują w sieci hasła: tani kurier Warszawa, po zapoznaniu się z ofertą innych firm kurierskich trafiają często na naszą stronę. Jeśli interesuje Cię tania przesyłka, Warszawa to miasto, w którym musisz liczyć się z faktem, że ceny mogą być stosunkowo wyższe niż w innych częściach kraju.

Na naszej stronie klienci mogą zapoznać się ze szczegółowym cennikiem, uwzględniającym czas doręczenia, odległość do miejsca docelowego czy wagę przesyłki. Jeśli chodzi o niestandardowe przesyłki, indywidualna wycena wykonana przez naszych specjalistów określi ich cenę. Jesteśmy elastyczni i z chęcią porozmawiamy o naszej współpracy – zapraszamy Cię do kontaktu!

Przesyłki podmiejskie

Przesyłki
krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.