Przesyłki miejskie

Serwis Miejski Riders to system logistyki lokalnej realizowany na terenie miasta i Województwa wykorzystujący różnorodne środki transportu m.in. rowery, skutery, samochody, ciężarówki w zależności od rozmiarów oraz wagi przesyłek.

Nasze usługi kurierskie

P

oniżej prezentujemy system przesyłek lokalnych Riders realizowany w granicach miasta i w Województwie wraz z Cennikiem oraz charakterystyką świadczonych usług. Segment przesyłek miejskich to wymagający obszar logistyki, który charakteryzuje się bardzo krótkim czasem realizacji usług oraz wysoką dynamiką zmian i zdarzeń podczas realizacji procesu, szczególnie w zakorkowanych centrach miast. Riders wykorzystuje narzędzia IT usprawniając proces zarządzania flotą pojazdów (system GPS), koordynację systemu dystrybucji (transmisja danych GPRS), mobilne terminale kurierów PDA oraz zaawansowany system operacyjny – tworzymy nowe rozwiązania w logistyce, podnosząc jakość oferowanych Tobie usług.
Podstawowe usługi w Serwisie miejskim to m.in.:

  • Economic > czas realizacji usługi Same Day 5 h, Next Day 12:00
  • Standard > czas realizacji usługi 3h
  • Express > czas realizacji usługi 2h
  • Super Express > czas realizacji usługi ,,direct”

Przesyłki podmiejskie

Przesyłki
krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego Riders?

Zaawansowane narzędzia i systemy IT

Integracja i wykorzystanie systemów IT to optymalizacja kosztów oraz zwiększenie wydajności procesów. Aplikacja Riders Online pozwala na pełną kontrolę procesów logistycznych oraz wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw > wykorzystaj synergię systemową integrując system funkcjonujący w Twojej organizacji z Riders Online.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

Cały proces logistyczny i terminowość dostaw kontrolowany jest przez centrum operacyjne Riders Logistics Dispatch wykorzystujący monitorowanie i lokalizację kurierów on-line w technologii GPS. System realizacji i obsługi zleceń wykonywany przez kurierów Riders wykorzystuje technologię przesyłu danych GPRS i urządzenia mobilne typu PDA. Wykorzystanie nowych technologii zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem dystrybucji Twoich przesyłek i gwarantuje terminową realizację usług.
Ubezpieczenie przesyłek i towarów zapewnia nam Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA.

Kompleksowa obsługa i elastyczność

30% Teamu Riders to kurierzy rowerowi pokonujący zakorkowane centra dużych aglomeracji obsługujący expresowe przesyłki dokumentowe i małe paczki. Pozostała część floty Riders to samochody van i pojazdy dostawcze realizujące transport paczek i dużych ładunków. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce, usługi magazynowe, konfekcjonowanie i inne. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami międzynarodowymi i krajowymi możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę logistyczną w Europie i na całym świecie.

Profesjonalny operator pocztowy i kurierski

Riders Express Sp. z o.o. to profesjonalny operator pocztowy, który prowadzi działalność kurierską na podstawie wpisu do Rejestru operatorów pocztowych nr B-00056.  Należymy do organizacji FPE Forum Przewoźników Ekspresowych, która zrzesza największych globalnych operatorów kurierskich i logistycznych.