Cennik usług kurierskich - serwis miejski

Przesyłki kurierskie - cennik Riders

Ceny przesyłek kurierskich mogą być okazyjne, choć zdarza się, że firmy kurierskie cennik mają wygórowany. W Riders stawiamy przede wszystkim na jakość, jednak staramy się, by ceny były zadowalające dla naszych klientów. Oferujemy tanie przesyłki w Warszawie, równocześnie dbając o odpowiednią jakość świadczonych przez nas usług. To, co jest dla nas szczególnie ważne, to terminowość. Nasi kurierzy dostarczają przesyłkę we wskazanym czasie i pod podany adres. Twoja przesyłka jest z nami bezpieczna – także jeśli chodzi o poufność, możesz być o to spokojny!

 • Economic

  Czas realizacji:

  5h

  Odległość ≤ 5 km:
  20,00 PLN netto
  Odległość > 5 km:
  20,00 PLN netto
  Waga przesyłki 5 kg:
  Ubezpieczenie 200 PLN:
  Czas realizacji Same Day:
  zlecenie do godz. 12:00 > 5 h
  Czas realizacji Next Day:
  zlecenie po godz. 12:00 > next day 12:00
  Odległość ≤ 5 km
  Odległość > 5 km
  Waga przesyłki 5 kg
  Ubezpieczenie 200 PLN
  Czas realizacji Same Day
  Czas realizacji Next Day
 • Express

  Czas realizacji:

  2h

  Odległość ≤ 5 km:
  40,00 PLN netto
  Odległość > 5 km:
  50,00 PLN netto
  Waga przesyłki 5 kg:
  Ubezpieczenie 200 PLN:
  Czas realizacji Same Day:
  2h
  Czas realizacji Next Day:
  2h

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć opłatę paliwową oraz podatek VAT.
Pozostałe usługi oraz obowiązujące warunki cenowe dostępne w aktualnym Cenniku Riders Express Sp. z o.o.

Cennik przesyłek kurierskich w Riders

Aby sprostać oczekiwaniom jak największej grupy naszych klientów, skonstruowaliśmy nasz cennik w oparciu o dwa kryteria, jakimi są:

 • Zakres dostawy,
 • Termin dostawy.

Jeśli chodzi o zakres dostawy, to oferujemy przesyłki:

 • miejskie – na terenie Warszawy,
 • krajowe,
 • międzynarodowe kurierskie,
 • dystrybucja dla e-commerce.

Jeśli zaś chodzi o termin dostawy, to

 • na terenie Warszawy dostarczamy przesyłki już bezpośrednio po zamówieniu przesyłki Super Express. Najdłuższy czas dostawy na terenie Warszawy wynosi 5 godzin (przy złożeniu zamówienia przed 12:00) – taka przesyłka jest najtańsza.
 • przesyłki krajowe dostarczamy następnego dnia, do godziny 9:00, 10:00 lub 12:00 albo zgodnie z rozkładem PKP (w przypadku przesyłki nadanej koleją).
 • przesyłki międzynarodowe w krajach UE dostarczamy już do 9:00 następnego dnia (przesyłka Express 9:00) lub w tańszych wariantach do godziny 12:00 następnego dnia, do dwóch dni lub w najtańszym wariancie – od 2 do 5 dni. Wiele zależy od tego, czy będzie to usługa drogowa czy lotnicza.
 • przesyłki dla naszych klientów e-commerce możemy dostarczać już w kilka godzin, wszystko zależy od naszych ustaleń – jesteśmy elastyczni!

Co wpływa na ceny przesyłek?

Jeśli chodzi o firmy kurierskie, cennik może być skonstruowany naprawdę różnie. Najczęściej na wycenę wpływają takie czynniki jak:

 • miejsce docelowe (miasto, kraj, zagranica itp.),
 • czas dostawy,
 • waga przesyłki,
 • sposób dostawy – drogą lądową, lotniczą, koleją,
 • ubezpieczenie przesyłki.

Jak już wspomnieliśmy, są różne przesyłki kurierskie. Cennik uwzględnia zazwyczaj to, jakie parametry ma dana przesyłka. Dzięki temu każdy może znaleźć taki rodzaj przesyłki, który odpowiada jego potrzebom, a także kwocie, jaką jest gotów przeznaczyć na zapłatę dla firmy kurierskiej. Warto też śledzić promocje, na naszej stronie publikujemy różne cenowe okazje, z których można skorzystać i sporo zaoszczędzić.

Usługi dodatkowe - Serwis Miejski

ZGO to przedział czasowy w wyznaczonym terminie nie krótszy niż 30 min w którym należy podjąć przesyłkę według wskazań Płatnika.

ZGD to przedział czasowy w wyznaczonym terminie nie krótszy niż 30 min w którym należy doręczyć przesyłkę według wskazań Płatnika.

Kopia oryginału potwierdzenia doręczenia przesyłki do Adresata złożonego na dokumencie przewozowym Riders lub zwrot załączonego dokumentu do Nadawcy potwierdzonego pieczęcią i podpisem Adresata.

Przekierowanie przesyłki pod właściwy i aktualny adres Odbiorcy w przypadku zmiany siedziby, itp.

Nadanie lub odbiór poczty firmowej w wyznaczonej placówki Poczty Polskiej, zakup znaczków pocztowych lub inne usługi specjalne.

Magazynowanie towarów Klienta, przygotowanie wysyłki zgodnie z wymaganą listą towarów oraz dystrybucja przesyłek według ustalonego harmonogramu dostaw.

Zapewnienie odpowiedniego opakowania dla towarów Klienta: wypełnienie wewnątrz przesyłki, zapewnienie bezpiecznych opakowań kartonowych, oznaczenie przesyłek szkło, góra-dół, oklejenie zewnętrzne itp.

Przesłanie scanu potwierdzenia doręczenia przesyłki do Adresata złożonego na dokumencie przewozowym Riders – nieodpłatne potwierdzenia statusów dostępne poprzez Riders Online.

Przesyłki podmiejskie

Przesyłki
krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Dystrybucja dla e-commerce i inne

W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania Riders przygotuje dla Ciebie ofertę indywidualną

Wprowadź w formularzu kilka podstawowych informacji, a my przedstawimy skuteczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.